Contactgegevens

Contactgegevens

1 WVG Kinder- & jeugd psychiatrie
Mw. C. Houben (Caroline).
chouben@dds.nl
Mobiel: 06-55300824

2 WVG Forensische psychiatrie
Dhr. N. Nijland (Norbert)
Prive: 0515558874
Werk: 0031 0517398628
Mobiel: 06 28191106
Norbert.Nijland@ggzfriesland.nl

3 WVG Verstandelijk Gehandicapten Zorg (VGZ)
Dhr. B.Huizinga (Bas)
bashuizinga@hotmail.nl
Mobiel: 06- 55323244

4 WVG Ouderen
Mvr M.L. van Kooten (Marleen)
Prive: 0640283996
marleen.van.kooten@online.nl
Ouderen@nvpmt.nl

5 WVG PMT-Onverklaarde Lichamelijke Klachten (OLK)
Mevr. F.H. Michels (Felice)
Werk: 088 40 50 600
fe.michels@xs4all.nl

6 WVG Persoonlijkheidsstoornissen
Dhr. E. van der Meijden (Eric)
meijden.pmt@hetnet.nl
Mobiel: 06- 23668783

7 WVG Psychotische stoornissen
Dhr. L. Stoffels (Leon)
Prive: 024 3779917
Mobiel: 06 48063999
Werk: 0487597800
leon.stoffels@mail.be

8 WVG Revalidatie
Mw. L van der Maas (Lia) contactpersoon
Prive: 020 6445969
Mobiel: 06 43025366
cc.vander.maas@windesheim.nl
Tijdelijk Dhr. B. engelen
baen63@gmail.com

9 WVG Trauma
Mw. Scheffers (Mia)
wjscheffers@gmail.com
Mobiel: 06- 13800564

10 WVG Eetstoornissen
Mevr. M.E. Rekkers (Marlies)
Prive: 020 6180334
Mobiel: 06 50967198
mrekkers@cs.com

11 WVG Verslaving
Dhr. L. Stoffels (Leon)
Prive: 024 3779917
Mobiel: 06 48063999
Werk: 0487597800
leon.stoffels@mail.be

12 WVG Stemmingsstoornissen
Mevr. A. Ozen (Anneke)
an.ozen@xmsnet.nl
Mobiel: 06-30259337

13 WVG passend onderwijs
Dhr. L. Stoffels (Leon)
Prive: 024 3779917
Mobiel: 06 48063999
Werk: 0487597800
leon.stoffels@mail.be

Inloggen
Change this in Theme Options