Het ochtendprogramma van de lustrum-studiedag NVPMT08.45 - 09.15 ontvangst met koffie en thee
09.15 - 09.45 officiële opening/ algemeen welkomswoord
10.00 - 10.45 werkveldgroepen plenair. Â
In deze eerste ronde zullen de werkveldgroepen afzonderlijk hun bezigheden en plannen presenteren. Ze kunnen hierbij ruimte maken om zichzelf op de kaart zetten of recente onderzoeken of ontwikkelingen te bespreken.
Voor de algemene GGZ is nog geen werkveldgroep maar is wel een bespreking georganiseerd onder leiding van Leon Stoffels met o.a. een voorstel om tot een werkveldgroep te komen.
10.45 - 12.15 workshopronde werkveldgroepen.
In deze ronde zullen alle werkveldgroepen één of meerdere workshops verzorgen.
Forensisch:
Module competentie gericht werken (een samenwerking tussen PMT en beeldende therapie) door Annie Lenderink en Willemien van Engeland vanwege onvoldoende inschrijvingen is deze workshop helaas te komen vervallen
Motivatiemodule PMT in de forensische psychiatrie door Norbert Nijland
Kinder en Jeugd:
Kortdurende groepsbehandeling voor depressieve moeders en hun kind door René de Weerd
Mindfullness bij jongeren door Mieneke Norder (VOL)
Behandeling van ODD en agressie bij kinderen en jongeren met de Zelfcontrolegroep door Charlotte Smit en Edith Sierink (VOL)
Revalidatie:
Als jij nog wel wil maar je hoofd niet meer kan door Wouter Oonk en Niels Farenhorst (VOL)
Ouderen:
Omgangsadvisering door Ramona Paans en Anita Kerklaan
Verstandelijk gehandicapten zorg:
LVG + Middelenmisbruik door Marion Kiewik
Mentaliseren Bevorderende Therapie - Affectregulatietherapie – Meetinstrument “I-feel-pictures” – Vaktherapie door Wijntje van der Ende en Marjon van Kemenade
Algemene GGZ:
Kansen en beperkingen van het werken in een GGZ instelling door Gisela van Gerven, Petra van den Munckhof en Joost van den Biggelaar (VOL)
12.15 - 13.00 Lunch
Het ochtendprogramma vindt plaats op de Calo,
Christelijke Hogeschool WindesheimÂ
Campus 2-6Â
8017 CA Zwollevan Christelijke Hogeschool Windesheim in Zwolle
Â